Wyjątkowo kobieca walizka. Co w sobie ma?

walizka
Wyjątkowo kobieca walizka. Co w sobie ma?
No to pakujemy się! Cztery pary butów, te dwie nowe sukienki, kosmetyczka, suszarka do włosów i koniecznie ulubione kapcie! Nie zapomnij o NIEZBĘDNEJ piątej parze butów, bo przecież sandały na jesienny wypad w góry to genialny pomysł... Tylko gdzie to wszystko zmieścić?

No dobrze, o tych sandałach to zapomnij. Przydadzą Ci się na inną okazję 🙂 A tak całkiem serio – ile razy zastanawiałaś się, czy twoja walizka pomieści NAPRAWDĘ ważne rzeczy? Czy nie rozklekocze się na bruku? Czy kółka nie odpadną, by radośnie potoczyć się w innym kierunku, niż zmierza reszta walizki? Specjalnie dla ciebie (i twojego świętego spokoju) wzięłam pod lupę walizkę, którą podesłała mi Pani Dagmara z firmy Ceba Baby. Zdała egzamin?

Tyyyyyle miejsca!

walizka
Materiał jest bardzo solidny. Przysięgam, że mocno naciągałam!
walizka
Zamek również działa bez zarzutu 🙂

Walizka, pomimo niewielkich gabarytów (owacje na stojąco od ciebie, jeśli podczas każdej podróży pociągiem musisz prosić o pomoc przy zapakowaniu walizki na górę!), jest niezwykle pakowna. Z jednej strony znajduje się przestronna przestrzeń zamykana na zamek. Z drugiej, obszerne wgłębienie, które zabezpiecza się elastycznym pasem.

Jest wysoka na 54 cm, szeroka na 37 cm i głęboka na 20 cm. Bez zawartości waży 2,5 kilograma. W sam raz do damskiej ręki 🙂

Motylem jestem!

walizka
Urocze wykończenie zwraca uwagę przechodniów.
walizka
Błyskawicznie możną ją rozpiąć!

Gęste, kobiece wzory są obecnie bardzo modne. Ten trend dotyczy zarówno odzieży, jak i wszelkich dodatków. A nikt mi nie powie, że walizka nie może być uroczym elementem stylizacji 😉 Motylkowy wzór jest szalenie kobiecy i muszę zdradzić, że podczas sesji zdjęciowej ta walizka zyskała grono adoratorów. Byłam nawet trochę zazdrosna… Ale cóż – bycie motylem rządzi się swoimi prawami. Ceba Baby, za design przyznaję piątkę z plusem!


Motylkową walizkę

w wersji niebieskiej


Nie płacz, kiedy odjadę…

walizka
Bez obaw, lokomotywa stała niewzruszona 🙂

…bo doskonale sobie poradzę z tą walizką 😉 Warto dodać, że prowadzi się ją bardzo wygodnie. Podczas przemierzania dworcowych peronów nie zostaje w tyle ani nie próbuje mnie ambitnie wyprzedzać. Po prostu majestatycznie sunie obok mojej nogi. Rączka jest regulowana, więc bez problemu dostosujesz ją do swojego wzrostu.

Moim zdaniem

walizka
Urocza Pyza dojrzała kolejną zaletę. Walizka jest… wygodna 😉

Walizka od Pani Dagmary świetnie sprawdzi się na weekendowy wypad. Może nie zapakujesz do niej połowy domu, ale o to właśnie chodzi w kobiecych walizkach – mają być lekkie, urocze, solidne, wygodne i zmieścić nasze babskie szpargały. Bez problemu zapakujesz do niej kosmetyki, buty, odzież, ulubioną książkę i niewielkiego laptopa. Resztę niech niesie druga połówka 🙂 Po całym dniu testów, podczas których walizka jeździła po bruku, “wchodziła” po schodach, była tysiąc razy zamykana i otwierana i jeszcze pomieściła majestatyczną kotowatość szarej Pyzy, werdykt jest jeden – POLECAM!


Motylkową walizkę

w beżowej wersji


Ceba Baby to marka, która dba nie tylko o komfort kobiet. Specjalizuje się w produktach dla… dzieci 🙂 Jeśli więc jesteś młodą lub przyszłą mamą albo szukasz prezentu dla znajomego maluszka, koniecznie zajrzyj TUTAJ.

Potrzebujesz fajnej, ciekawej torebki do pary z walizką? Koniecznie zobacz, jak w naszym teście wypadły torebki handmade od Ann&Tonny, o TUTAJ.

More from Sara Duszyńska

Randka za chwilę! Jak się przygotować i nie zwariować?

My, kobiety, mamy swój własny zegar odliczający czas ;) Dlatego zdarza się,...
Read More

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *